Genesis підтвердила характеристики електричного GV60 | BOSS AUTO
укр|

Genesis підтвердила характеристики електричного GV60

Genesis підтвердила характеристики електричного GV60 фото №1
Торік марка Genesis, що є частиною концерну Hyundai, оприлюднила дані про свого нового електрокар - кросовер Genesis GV60. Вихід автомобіля на європейський ринок заплановано на літо поточного року, у зв`язку з чим компанія опублікувала основні характеристики моделі. Так стало відомо, що в основу Genesis GV60 ляже платформа E-GMP, на якій побудовані інші електрокари концерну. Моторну гаму новинка запозичить у соплатформенного Hyundai Ioniq 5. Таким чином, базова версія кросовера отримає задній привід та один мотор на 222 к.с.
Genesis підтвердила характеристики електричного GV60 фото №2
Повнопривідна модифікація обзаведеться другим електродвигуном на 99 к.с., а найпотужніша версія використовуватиме відразу два 222-сильні електричні силові агрегати. Щодо батареї, то стандартна модель отримає акумулятор на 73 кВт/год. Більш потужні версії матимуть змогу проїжджати від однієї зарядки до 400 кілометрів. Вартість Genesis GV60 та його комплектації стануть відомі ближче до старту продажу.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.