Kia Niro EV названий кращим серед масових електрокарів | BOSS AUTO
укр|

Kia Niro EV названий кращим серед масових електрокарів

Kia Niro EV названий кращим серед масових електрокарів фото №1
Агентство J.D. Power опитало 9632 власників «електричок» і заряджаються гібридів в Америці щодо задоволеності їх машинами. Чи задавалися питання про реальний запас ходу, зручності та доступності зарядки, задоволенні від водіння, як - і як все це співвідноситься з ціною. За підсумками опитування тієї чи іншої моделі був виставлений середній бал за шкалою від нуля до 1000. Виявилося, серед преміум-моделей на першому місці Tesla S (ціна в США від $ 79 990), а серед мас-маркету - Kia Niro EV (ціна в США - від $ 39 090). Друге досягнення нам видається більш вагомим, оскільки створити збалансований продукт, утримуючи низьку ціну, складніше, ніж автомобіль з високими характеристиками, але дорогий. До того ж Tesla S не вперше з`являється у різних рейтингах задоволеності.
Kia Niro EV названий кращим серед масових електрокарів фото №2
Варто додати, що на днях видання Edmunds порівняло у п`ятнадцяти електрокарів паспортні значення запасу ходу (цикл EPA) і реальний пробіг на зарядці, отриманий у власних заїздах редакції. Kia Niro EV проїхав 459 км (19,2% до офіційного показника), споріднена Hyundai Kona Electric - 507 км (21,9%). По-хорошому шокував Porsche Taycan 4S: він проїхав 520 км (59,3% до номіналу).
Kia Niro EV названий кращим серед масових електрокарів фото №3
А ось жодна з п`яти перевірених Тесла паспортне значення пробігу не потягнув. Model S Performance пройшла 512 км (-2,5%). Найгірше справи виявилися у седана Model 3 Performance (412 км, -17,4% від номінального пробігу по EPA). (Весь огляд можна прочитати за посиланням.) З огляду на, що по надійності Тесли не хвалять, кращий для них індекс задоволеності покупців виглядає неоднозначно.