Гіперкар Arrera SD отримає оригінальний семилітровий мотор | BOSS AUTO
укр|

Гіперкар Arrera SD отримає оригінальний семилітровий мотор

Гіперкар Arrera SD отримає оригінальний семилітровий мотор фото №1
Перший албанський суперкар, анонсований в грудні 2020 го, Illyrian Pure Sport, ще не побудований. І, може бути, взагалі не буде створено, оскільки розробила його фірма Arrera Automobili раптово переключилася на більш амбітний проект. У мережі представлені рендери гіперкара, названого SD. Буква S в назві дана в честь національного героя Албанії Скандербега, вождя антиосманського повстання, правителя князівства Кастриоти. Буква D - це 500 в римських цифрах, натяк на максималку 500 км / ч.
Гіперкар Arrera SD отримає оригінальний семилітровий мотор фото №2
Pure Sport повинен був отримати мотор GM V8 6.2 LT2 з парою приводних нагнітачів і з віддачею в 850 сил. У купе SD з`явиться оригінальний двигун, розроблений винахідником Вольфгангом Кіцлером, - передає Supercars.net. Пошукавши в мережі, можна знайти патенти 1980-х, 1990-х і 2000-х років, пов`язані з ДВС, в списку авторів яких числиться Кіцлер, а заявник - Daimler-Benz або Mercedes-Benz. Стало бути, в німецькій компанії і працював цей інженер. Для Аррери він готує агрегат V8 7.0 c 90-градусним розвалом блоку. Потужність повинна скласти 1 824 к.с., а максимальний обертовий момент - 1500 Н • м.
Гіперкар Arrera SD отримає оригінальний семилітровий мотор фото №3
З запланованої спорядженої масою в 1230 кг SD може виявитися дійсно дуже швидким. Але поки ми бачимо лише малюнки, а значить, швидкісним монстрам на зразок купе SSC Tuatara, Koenigsegg Jesko Absolut і Chiron Super Sport 300 рано турбуватися. Про тиражі і ціною Кендра Таки розповість, лише коли автомобіль з`явиться живцем.