Система Nissan e-4orce знадобилася боліду та місяцеходу | BOSS AUTO
укр|

Система Nissan e-4orce знадобилася боліду та місяцеходу

Система Nissan e-4orce знадобилася боліду та місяцеходу фото №1
З сьогоднішнього дня по 27 грудня проходить віртуальна виставка Nissan Futures, присвячена реалізації стратегії Nissan Ambition 2030. Особлива увага приділена двом експонатам, що використовують «революційну» систему повного приводу e-4orce від електричного кросовера , розробленому спільно з японським аерокосмічним агентством JAXA
Система Nissan e-4orce знадобилася боліду та місяцеходу фото №2
Поки Nissan вихваляє Арію, її ринковий дебют знову перенесено: тепер продажі в Японії мають розпочатися влітку 2022-го (через два роки після прем`єри). У затримці, як і раніше, звинувачуються COVID-19 та дефіцит напівпровідників. Дочірня марка Infiniti, згадана в плані Ambition 2030, анонсувала свої три концепти на відео, але забула викласти ролик на YouTube, тому публіка дивиться його, де доведеться.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.