Хетч Mini Remastered Oselli Edition додав сил за рік простою | BOSS AUTO
укр|

Хетч Mini Remastered Oselli Edition додав сил за рік простою

Хетч Mini Remastered Oselli Edition додав сил за рік простою фото №1
Про фірму David Brown Automotive ви напевно чули. В середині минулого десятиліття цей британський колектив представив купе Speedback GT, а з 2017-го займається ще й рестомодамі на базі класичних Mini. Машинки бренду Mini Remastered піддаються глибоким спа-процедур, а потім допрацьовуються сучасними компонентами. Однією з найбільш очікуваних версій стала трехдверка Oselli Edition, яку показали ще в 2019-му. Як ми знаємо, наступний рік вніс свої корективи, і перші з шести десятків прудких автомобильчиков надходять у вільний продаж тільки зараз. Бонус за очікування - додаткові «конячки».
Хетч Mini Remastered Oselli Edition додав сил за рік простою фото №2
За час пандемії механіки зуміли збільшити обсяг атмосферної четвірки BMC A-серії з тисячу двісті сімдесят п`ять до 1450 см³. Крім того, у мотора тепер є пара карбюраторів SU, нова головка блоку, сучасні колінвал і распредвал, а також прямоточна спортивна випускна система. Підсумок - 127 к.с. і 153 Н • м, які йдуть на передню вісь через пятиступенчатую «механіку» з диференціалом підвищеного тертя. Розгін з місця до 100 км / год займе у рестомода 7,8 с, а максимальна швидкість складе 160 км / ч. Цікаво, що на додаток до 34-літровому паливному баку можна заказати ємність ще на 21 л. Над підвіскою працювали фахівці Bilstein.
Хетч Mini Remastered Oselli Edition додав сил за рік простою фото №3
Усередині хетчбек піддався робіт за програмою «комфортне середовище». Тут є сучасна система кондиціонування, електричні склопідйомники, інформаційно-розважальна система Pioneer з тачскріном, підтримкою протоколів Apple CarPlay і Android Auto, а рульове управління працює в парі з електропідсилювачем. Аудіосистема - з чотирма динаміками, а підзарядити будь-якої гаджет можна через порт USB. Крім того, модель обладнана системою безключового доступу і запускається з кнопки. Перші поставки намічені на початок 2022 року. Ціни - від £: 98 000.