Кросовер Ford Equator приверне сімейних людей простором | BOSS AUTO
укр|

Кросовер Ford Equator приверне сімейних людей простором

Кросовер Ford Equator приверне сімейних людей простором фото №1
Шестимісний паркетник з несучим кузовом Ford Equator (китайська назва моделі - ліню) від СП Jiangling Ford, як і передбачалося, вийшов у світ з єдиним силовим агрегатом. Це турбочетвёрка 2.0 EcoBoost (224 к.с., 360 Н • м), поєднана з шестиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями мокрого типу, що поставляються SAIC. Трансмісія управляється обертовим селектором, а крім того, на тунелі є важіль, що перемикає режими руху: стандартний, економічний, спортивний і ручний (в останньому передачі можна міняти підрульовими пелюстками). Привід передній або повний (опція).
Кросовер Ford Equator приверне сімейних людей простором фото №2
Встигло протестувати новачка видання Autohome відзначило простір в салоні (і над головою, і в ногах пасажирів), велика кількість власників пляшок і різнокаліберних відсіків під мелочовку. Зокрема, тут використана летить центральна консоль з вільним простором під нею. Журналісти також виділили в короткому огляді дуже легкий кермо з електричним підсилювачем і задуману роботу зв`язки Екобуста і «робота», налаштованої на плавне переміщення по шосе. Щоб по-справжньому підстьобнути цей кросовер, мотор потрібно розкрутити до 4000-5000 об / хв. Загалом, зроблений явний акцент на комфортні подорожі всією родиною.
Кросовер Ford Equator приверне сімейних людей простором фото №3
Комплекс систем допомоги водієві Ford Co-Pilot360 включає інтелектуальний адаптивний круїз-контроль, який працює в усьому діапазоні швидкостей, помічник руху в пробках, утримання в смузі, автоматичну парковку, попередження фронтальних зіткнень, моніторинг сліпих зон дзеркал і поперечного трафіку ззаду, автоматичне перемикання дальнього світла і навколишній бачення.
Кросовер Ford Equator приверне сімейних людей простором фото №4
Цікаво, що зовнішність моделі, частково перегукується за стилем з іншими останніми Фордами, а почасти новаторська, створювалася не в Китаї, а на Зеленому континенті, в відділенні Ford Australia. Його інженерний центр бере участь в розробці моделей Форда для Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Але поки немає ніяких натяків на те, що Equator вийде за межі Піднебесної. Ціни на машину Секретаріат президента ще не оприлюднив, як і багато характеристик, оскільки офіційна прем`єра відбудеться лише 28 березня.