Електрифікація від GM вийде за межі автомобілів | BOSS AUTO
укр|

Електрифікація від GM вийде за межі автомобілів

Електрифікація від GM вийде за межі автомобілів фото №1
Електрифікація давно торкається не тільки автомобілів, а й іншої техніки. Концерн General Motors вирішив стати одним з великих постачальників технологій і рішень. Окрім випуску та продажу нових машин на батареях, GM розширить сфери застосування своїм електричним компонентам. Гігант заявив про вихід цієї продукції в авіаційну та залізничну галузі, а також суднобудування.
Електрифікація від GM вийде за межі автомобілів фото №2
Це не весь перелік. Давно задумана ідея електромотора із коробки для вторинного ринку тепер реалізована у вигляді пакету Electric Connect and Cruise eCrate. З ним працюватимуть навчені кваліфіковані установники в рамках програми GM eSVM (electric specialty vehicle modifier), яка стартує 2022-го. Не все самому концерну займатися рестомодами з конверсією типу Chevrolet E-10 або Project X.
Електрифікація від GM вийде за межі автомобілів фото №3
Набір компонентів для різних застосувань пропонуватиме команда GM Powered Solutions. Залізничний напрямок вже представлений спільним проектом із фірмою Wabtec (батарейний локомотив для вантажних складів). В області суднобудування відділення GM Marine постачатиме електричні вузли існуючим клієнтам, а також візьме участь у нових проектах фірми Pure Watercraft (Сіетл). Це електричні човни та катери. Концерн також має намір просувати в маси водневі паливні елементи Hydrotec, програмну платформу Ultifi та розвивати зарядну екосистему Ultium Charge 360. Концерн заявив, що додаватиме до цього списку ще продукти «в прагненні використовувати електромобільні технології в широкому спектрі напрямків за межами автомобільної галузі».

Доставляємо авто з США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто зі США в будь-якому місті України.