Honda анонсувала легковики для січневого салону в Токіо | BOSS AUTO
укр|

Honda анонсувала легковики для січневого салону в Токіо

Honda анонсувала легковики для січневого салону в Токіо фото №1
До виставки Tokyo Auto Salon 2022, що відкривається 14 січня, Honda разом з відділеннями Honda Access і Mugen припало одинадцять автомобілів. Найімовірнішим є прототип хот-хетчу Civic Type R. А ще на салоні будуть представлені п`ятидверка Mugen Civic, концепти Step WGN e:HEV Spada, Vezel e:HEV Modulo X і N-WGN Picnic. При цьому e:HEV Spada звернеться серійною версією мінівену вже навесні.
Honda анонсувала легковики для січневого салону в Токіо фото №2
Плюс на стенді з`являться кейкар N-BOX Custom Style Black, позашляхова гібридна інтерпретація Фіта, Fit e:HEV Crosstar, готова стати спецверсією на замовлення, мобільне кафе N-Van Custom 3rd Place Van і концепт N-One K-Climb з полегшеними деталями кузова (вуглепластик та АБС-пластик). Mugen також представить пару гоночних машин. Раніше ми розповідали про експозиції компаній Daihatsu, Mitsubishi, Nissan та Subaru.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.