Кросовер Porsche Cayenne Turbo GT виправдав статус спорткара | BOSS AUTO
укр|

Кросовер Porsche Cayenne Turbo GT виправдав статус спорткара

Кросовер Porsche Cayenne Turbo GT виправдав статус спорткара фото №1
Компанія зі Штутгарта давно натякає на появу ще більш потужної і швидкої версії моделі Porsche Cayenne. Спочатку ми задовольнялися відгуками тестових пілотів, але пізніше машина виправдала свою розробку найвірогіднішим способом - рекордом на Північній петлі. Коло довжиною 20,832 км кросовер завершив за 7: 38.925, змістивши з п`єдесталу Audi RS Q8 (7: 42.253) і повернувши фірмі першість в класі вперше з 2015 року. Німці назвали автомобіль Cayenne Turbo GT, і доступний він тільки в кузові Coupe.
Кросовер Porsche Cayenne Turbo GT виправдав статус спорткара фото №2
Знайома по моделям марки чотирилітровим турбовосьмёрка видає 640 к.с. і 850 Н • м - більше, ніж у Панамери з приставкою Turbo S (630 к.с., 820 Н • м), але все ще менше, ніж у Кайена у виконанні Turbo S E-Hybrid (680 к.с., 900 Н • м). Проте перевага над версією Cayenne Turbo Coupe в 90 сил і 80 ньютон-метрів забезпечило не просто програмне оновлення - заміні піддалися колінвал, поршні, шатуни, елементи газорозподільного механізму, системи наддуву і охолодження. Вінцем робіт стала титанова випускна система спортивного типу, де відсутня центральна секція глушника - це позитивно впливає на масу.
Кросовер Porsche Cayenne Turbo GT виправдав статус спорткара фото №3
Восьмиступінчастий «робот» теж обзавівся іншою логікою функціонування і охолодження, що дозволило збільшити швидкість перемикань. Більше зусиль щодо зниження температури потрібно і роздавальної коробці. Не став найпотужнішим серед родичів, Turbo GT все ж найшвидший - прискорення з місця до 100 км / год займає всього 3,3 с, при цьому паркетник завершить розгін на позначці 300 км / год! Для підвищення стабільності жорсткість трикамерною пневмопідвіски збільшили на 15%. Слідом оновилися системи трекшн-контролю, рульового управління, стабілізації крену, векторизації тяги і повнокерованим шасі.
Кросовер Porsche Cayenne Turbo GT виправдав статус спорткара фото №4
Автомобіль за замовчуванням комплектується спортивними передніми кріслами з електрорегулюванням у восьми напрямках, ззаду знайдеться місце для пари пасажирів в окремих сидіннях. Крім того, на новинку дебютує мультимедійний комплекс Porsche Communication Management 6.0 з інтеграцією сервісів Apple Music і Apple Podcasts. Само собою, система працює з протоколами Apple CarPlay і Android Auto. Замовити Porsche Cayenne Turbo GT можна вже зараз, але перші дилерські центри отримають машини тільки у вересні.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.