Toyota побудує електричний седан із китайською начинкою | BOSS AUTO
укр|

Toyota побудує електричний седан із китайською начинкою

Toyota побудує електричний седан із китайською начинкою фото №1
Наприкінці 2022 року компанія Toyota виведе на ринок Китаю новий електричний седан розміром трохи більший за Короллу. Його поява передує шоу-кару, який дебютує на Пекінському автошоу (21-23 квітня). Щоб ціна серійної чотиридверки не перевищила 200 000 юанів, Toyota звернулася до свого місцевого партнера BYD за допомогою із «ключовими технологіями» для моделі. Агентство Reuters з посиланням на чотири джерела повідомляє, що японців насамперед цікавить літієво-залізофосфатна батарея Blade.
Toyota побудує електричний седан із китайською начинкою фото №2
Хоча майбутній автомобіль буде продаватися тільки в Китаї, він зарахований до глобальної серії Toyota bZ. «Довгострокова надійність [моделей BYD], як і раніше, залишається під питанням, але дизайн і якість автомобілів говорять про вихід на рівень зрілості, до того ж вони набагато дешевші за порівнянні моделі Тойоти», — пояснив одне з джерел Reuters. Щоправда, BYD знижує витрати на проектування за рахунок «ноу-хау в галузі віртуальної інженерії» і будує не більше двох прототипів, що інженери Тойоти вважають «зрізанням кутів».

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.