Розкрито зовнішність і параметри електрокара BMW i4 | BOSS AUTO
укр|

Розкрито зовнішність і параметри електрокара BMW i4

Розкрито зовнішність і параметри електрокара BMW i4 фото №1
Компанія BMW розсекретила модель BMW i4 в ході щорічних зборів акціонерів. Правда, прем`єра ця часткова і попередня: виробник показав тільки вигляд електрокара і згадав пару-трійку основних параметрів. У машини буде кілька версій (неофіційні дані говорять про трьох) з віддачею моторів до 530 к.с. і пробігом на одній зарядці до 590 км за стандартом WLTP або 483 км за американським стандартом EPA. Старша модифікація M Performance зможе набирати сотню з нуля приблизно за чотири секунди.
Розкрито зовнішність і параметри електрокара BMW i4 фото №2
Всі подробиці про чотиридверне Gran Coupe (так визначає тип кузова сама компанія) будуть розкриті в найближчі тижні. А до цього потрібно додати, що до 2023 року група BMW має намір представити чисто електричні моделі в 90% ринкових сегментів. До 2030 року на електрокари припадатиме 50% продажів концерну, а марка MINI стане повністю електричним брендом до початку 2030 х. Запуск i4 і електричного паркетника BMW iX, прем`єра операційної системи восьмого покоління - лише початкові кроки на шляху до третього етапу перетворення компанії і модельного ряду, який почнеться в 2025 році з появою перших так званих моделей Neue Klasse. (Першою фазою було створення моделей i, другий - впровадження гнучкої виробничої архітектури для випуску різних версій моделей з ДВС, гібридними установками і чисто електричними - паралельно один з одним.)
Розкрито зовнішність і параметри електрокара BMW i4 фото №3
Машини Neue Klasse встановлять нові стандарти в програмному забезпеченні, цифрових технологіях, електричних силових установках, акумуляторах, аеродинаміці, автоматизованому керуванні і просторі салону, а також в турботі про екологію на протязі всього життєвого циклу автомобіля. Крім роботи заводів на відновлюваної енергії, в самих BMW зросте частка вторинних матеріалів, «там, де це дозволяють чинники якості та доступності». Машини Neue Klasse будуть засновані на архітектурі, оптимізованої під електричний привід, масштабована модульної начинкою, в тому числі і з водневої на паливних елементах (як один з варіантів еволюції).