Система EtelligentReach допоможе заощаджувати енергію батареї | BOSS AUTO
укр|

Система EtelligentReach допоможе заощаджувати енергію батареї

Система EtelligentReach допоможе заощаджувати енергію батареї фото №1
Компанія Magna, відома як розробник та постачальник автомобільних компонентів, у тому числі електричних та електронних, представить на виставці CES 2022 різні новації, і серед них підключену систему приводу EtelligentReach. Вона використовує нове програмне забезпечення для максимального збільшення запасу ходу та динаміки руху. Софт оптимізує взаємодію компонентів електроприводу так, що дозволяє отримати до 145 додаткових кілометрів пробігу або 30% порівняно з деякими серійними електрокарами «в цьому сегменті». У якому не уточнено. Просто Magna пояснює, що EtelligentReach дебютує на ринку у 2022 році усередині неназваної нової електричної моделі.
Система EtelligentReach допоможе заощаджувати енергію батареї фото №2
EtelligentReach дозволяє досягти від електрокара кращих показників при цих моторах і батареї, а також змінювати установки між декількома їздовими режимами. Для економії енергії можна повністю відключати передній двигун від коліс за рахунок спеціального зчеплення. EtelligentReach, як повідомила компанія, є лише одним із нових продуктів у галузі електрифікації. Раніше було створено схожу систему управління для гібридних установок типу PHEV, EtelligentEco, з хмарними обчисленнями для оптимізації використання агрегатів та зниження викидів.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.