Пікап PaxPower Jackal заточив ікла Сієрра | BOSS AUTO
укр|

Пікап PaxPower Jackal заточив ікла Сієрра

Пікап PaxPower Jackal заточив ікла Сієрра фото №1
У заводській гамі пікапа GMC Sierra немає "зарядженої" версії, яка конкурує з Фордом F-150 Raptor (але з деякою умовністю за таку можна вважати варіацію Sierra AT4). Однак всюдисущі тюнінг-ательє заповнюють недостачу. На цей раз перероблена модель представлена ​​техаської фірмою PaxPower, а ім`я такого пікапу дано Jackal ( «шакал»). У комплект Stage 1 входить вихлопна система Borla з нержавіючої сталі і перекроювання підвіски, а також доопрацювання зовнішності.
Пікап PaxPower Jackal заточив ікла Сієрра фото №2
При Stage 2 додатково до ліфта підвіски, новим амортизаторам і колесам змінюються ще й штатні важелі на спеціально виготовлені (так збільшується хід підвіски), а ззаду з`являються ресори Deaver з прогресивною характеристикою. За набір Stage 1 PaxPower просить $ 17 950, а за Stage 2 - $ 27 950. Форсировка двигуна оплачується окремо $ 12 500. Вона має на увазі установку приводного нагнітача Whipple Gen 5 3.0, чому потужність «вісімки» 5.3 підростає з 360 до 507 сил, а якщо за основу взято пікап з мотором V8 6.2, то його віддача збільшується з 426 до 659 «конячок». PaxPower готова перекроїти точно за такою ж схемою і споріднений Chevrolet Silverado.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.