Інтер'єр оновленого Hyundai ix35 показали до прем'єри | BOSS AUTO
укр|

Інтер'єр оновленого Hyundai ix35 показали до прем'єри

Інтер'єр оновленого Hyundai ix35 показали до прем'єри фото №1
Презентація невеликого кросовера відбудеться вже в листопаді. Нагадаємо, що екстер`єр перестав був секретом ще у вересні.

Корейська компанія KIA незабаром презентує свій новий недорогий кросовер ix35. За інформацією порталу «Нові автомобілі», статися це має вже в листопаді нинішнього року. У середу, 4 листопада, авторитетне видання Autohome поделілоь знімками салону оновленого кросу. Відзначимо, що салон отримав значно менше змін в порівнянні з зовнішнім дизайном.
Інтер'єр оновленого Hyundai ix35 показали до прем'єри фото №2
Центральне місце займає інформаційно-розважальний комплекс, які отримав збільшену діагональ екрану. Також система повинна обзавестися великою кількістю нових функцій. Варто виділити трохи перероблену компоновку передньої панелі. Екстер`єр авто отримав нову решітку радіатора з комірчастою структурою, а також змінену конструкцію фар і модернізовані бампери. Задні фари об`єднали стильною вставкою. З технічного оснащення нововведеннями стали інтелектуальний круїз-контроль, камери кругового огляду і система запобігання зіткнень.
Інтер'єр оновленого Hyundai ix35 показали до прем'єри фото №3
Покупці зможуть вибрати з 2,0-літрового атмосферного мотора з потужністю 160 к.с., а також 1,4-літрового турбодвигуна, здатного видавати 140 к.с.
Для атмосферного мотора передбачені 6МКПП або класичний «автомат», а турбомотор буде поєднуватися з роботизованою трансмісією. Попередній цінник вже відомий - від 119 900 юанів ($ 17 850).