BMW знайшла спосіб позбутися проведення в авто | BOSS AUTO
укр|

BMW знайшла спосіб позбутися проведення в авто

BMW знайшла спосіб позбутися проведення в авто фото №1
BMW та кілька інших великих виробників вклали 250 мільйонів доларів у каліфорнійський стартап CelLink. Його розробка - інноваційна технологія з`єднання електронних компонентів автомобіля з джерелами живлення, що отримала назву "гнучкий джгут". Такі дроти-схеми менше важать, займають менше місця і коштують дешевше: у CelLink запевняють, що один «гнучкий джгут» великої площі може замінити собою кілька традиційних джгутів дротів.
BMW знайшла спосіб позбутися проведення в авто фото №2
Так як для повноцінного функціонування автомобіля потрібно помітно менше "гнучких джгутів", технологія також дозволить підвищити рівень автоматизації на виробництві. За словами розробників, "гнучкі джгути" вже використовуються на "сотнях тисяч електромобілів", але на яких саме вони не уточнюють. На сьогоднішній день єдина марка, яка випустила таку кількість "зелених" машин у США – це Tesla.
BMW знайшла спосіб позбутися проведення в авто фото №3
CelLink, заснована в 2011 році, базується в Сан-Карлосі, і з 2019 року займається нарощуванням виробництва «гнучких джгутів». Загалом компанії вдалося залучити близько 315 мільйонів доларів, які будуть вкладені у будівництво заводу з 25 лініями у Техасі. Підприємство планують відкрити вже наприкінці 2022 року. «Гнучкі джгути» стануть у нагоді не тільки в легкових автомобілях, упевнені в CelLink. У майбутньому ними також можна буде замінити громіздку проводку у комерційному транспорті, сільськогосподарській, військовій та аерокосмічній техніці.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.