Volkswagen ID.4 відправився в тисячомильний гонку | BOSS AUTO
укр|

Volkswagen ID.4 відправився в тисячомильний гонку

Volkswagen ID.4 відправився в тисячомильний гонку фото №1
В кінці минулого року марка Volkswagen згорнула всі спортивні програми, в тому числі завершила великий проект по еволюції гоночного електричного прототипу ID.R. Однак ми знову бачимо разом слова «Volkswagen», «електромобілі» і «автоспорт». Дякувати за це потрібно американського гонщика Таннера Фауста і команди Tanner Foust Racing і Rhys Millen Racing. Спільно вони підготували для ралі електричний кросовер Volkswagen ID.4 ( «Всесвітній автомобіль року») і відправили його на гонку National Off-Road Racing Association (NORRA) Mexican 1000. Вона стартувала в минулі вихідні (дистанція 1 141 миля, 1836 км).
Volkswagen ID.4 відправився в тисячомильний гонку фото №2
Зауважимо, сам Рис Міллен (теж відомий гонщик) з концерном Volkswagen дружить давно. І посол марки Таннер Фауст вже не раз виступав за Volkswagen. На цей раз Таннер сів за кермо ID.4, щоб перевірити можливості машини в складних умовах пустелі. Напарницею Фауста в змаганні виступає гонщиця Емма Холл.
Volkswagen ID.4 відправився в тисячомильний гонку фото №3
Цікаво, що доопрацювання в паркетнике зачіпали тільки шасі і салон. Силова установка залишилася серійної: задній електромотор на 204 сили і 310 Н • м, що живиться від батареї повної ємністю 82 кВт • ч, як у модифікації Pro Performance. Вважаємо, Фауст використовує досвід, отриманий в такій гонці, для іншої затії. Раніше він виявляв інтерес до монокубку на електричних кроссоверах SuperCharge.