Американська компанія Chevrolet поповнить сімейство електромобілів кросовером Blazer EV. Дебют відбудеться 18 липня, а виробництво новинки стартує наступного року.
Про це повідомляє прес-служба виробника. Популярна модель кросовера Chevrolet Blazer уперше у своїй історії отримає версію на електротязі. Зовні новинка радикально відрізняється за своїм дизайном від сучасної версії моделі з ДВС.

Першою компанія анонсувала варіант електрокросу в спортивній комплектації SS, яка отримає більш агресивне оформлення передньої частини, додатковий аеродинамічний обвіс у чорному кольорі та фірмову емблему зі світлодіодним підсвічуванням. Крім того, новинка стала більшою за своїми розмірами.
Серед інших відмінностей - похиле лобове скло, що плавно переходить у похилий дах, "мускулисті" колісні арки з глибокими выштамповками на передніх крилах, хвилеподібна поясна лінія і широкі чорні молдинги з боків, що візуально об`єднують передню та задню частинку. Для фарбування обрана комбінація чорного та темно-червоного кольорів. Доповнюють образ легкосплавні диски з 6-ма здвоєними спицями з чорними глянцевими вставками.
Blazer EV використовує електричну платформу Ultium, яка вже використовується на недавно представленому електрокросі Cadillac Lyriq. Нагадаємо, що новинка має батарею ємністю 100 кВтг, яка живить розташований позаду електродвигун потужністю 254 кВт (345 к.с.). З таким арсеналом кросовер здатний подолати до 502 км. Наступного року очікується повнопривідна версія Lyriq із двома електромоторами сумарною потужністю 373 кВт (507 к.с.).

Детальна інформація про електричний кросовер Blazer EV ми дізнаємося через місяць. Поява новинки у дилерів очікується навесні наступного року.