Kia Sorento покликав на прогулянку по заповідниках США | BOSS AUTO
укр|

Kia Sorento покликав на прогулянку по заповідниках США

Kia Sorento покликав на прогулянку по заповідниках США фото №1
Автосалон SEMA давно став чудовою нагодою продемонструвати великим виробникам потенціал своїх продуктів. Однак, як і багато інших заходів в цьому році, виставка перейшла на удалёнку. При цьому багато компаній вирішили проводити презентації без допомоги віртуальної площадки. Так, наприклад, фірма KIA показала пару концептів на базі Sorento останнього покоління. Машини отримали назви на честь природних парків на заході США - Yosemite і Zion. Не складно здогадатися, що основною темою модернізації творці вибрали активний відпочинок і обдарували паркетники особливим забарвленням, колесами і, звичайно, позашляхової атрибутикою.
Kia Sorento покликав на прогулянку по заповідниках США фото №2
Виконанню Yosemite, орієнтованому на пересування по горах і лісах, виділений матовий відтінок Pine Green. Варіант Zion оформлений в глянсовому кольорі Desert Sand - він задуманий як провідник по пустелях і каньйонах. Кузов доопрацьований розширниками колісних арок і захисними пластинами.
Машини практично ідентичні один одному - відмінності, наприклад, криються в багажнику на даху з додатковим освітленням, а також в оформленні коліс Fuel діаметром 20 дюймів. Останні укомплектовані 32-дюймовими позашляховими шинами Toyo Open Country A / T.
Kia Sorento покликав на прогулянку по заповідниках США фото №3
Роботи з доведення машин компанія KIA довірила каліфорнійському ательє LGE-CTE Motorsports. В основі модифікованої парочки лежить заводське виконання кросовера X-line зі стандартною турбочетвёркой 2.5 T-GDi Smartstream (285 к.с., 421 Н • м). Восьмиступінчастий «робот» теж знаком по серійної моделі. Зате повний привід отримав просунуті налаштування для руху по снігу, а дорожній просвіт збільшився до 211 (25) мм. Зрозуміло, подібні машини в лінійку Sorento не ввійдуть. Їх завдання - створення для бренду амплуа, орієнтованого на активний спосіб життя. Однак побудувати щось подібне можна за допомогою тюнерів.