Версія McLaren Speedtail Albert увічнила тестовий «мул» | BOSS AUTO
укр|

Версія McLaren Speedtail Albert увічнила тестовий «мул»

Версія McLaren Speedtail Albert увічнила тестовий «мул» фото №1
Підрозділ McLaren Special Operations (MSO) останнім часом захопився перефарбою моделей, таких як 765LT і 600LT Spider. Тому коли клієнту американської філії McLaren Beverly Hills знадобився особливий гіперкар Speedtail, співробітники MSO відразу задумалися про незвичайний лакофарбовому покритті. В результаті один з останніх примірників Спідтейла (всього їх буде 106) отримав смугасту ліврею, що нагадує прототип MVY0-BP23 (2018). Заодно версія успадкувала прізвисько Albert, традиційно дається «мулів» на честь вулиці Елберт-драйв в британському Уокинге, на якій розроблявся і Speedtail, і McLaren F1 (1992-1998).
Версія McLaren Speedtail Albert увічнила тестовий «мул» фото №2
Speedtail Albert дебютує на публіці восьмого серпня о Лос-Анджелесі, де відділення McLaren Beverly Hills проведе захід Sunset GT. «Нам пощастило, що вдалося роздобути гіперкар для одного з наших головних клієнтів. Ми дуже задоволені кінцевим результатом », - зізнався глава філії Перріс Маллінз. Ціни на Speedtail (1070 к.с., 1150 Н • м) починалися з 1,75 млн фунтів. У скільки обійшовся Albert, невідомо.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.