Електрокар BMW i4 пред'явив характеристики і салон | BOSS AUTO
укр|

Електрокар BMW i4 пред'явив характеристики і салон

Електрокар BMW i4 пред'явив характеристики і салон фото №1
Зовнішність «самого драйверского електромобіля BMW в історії», BMW i4, німці розсекретили ще в березні. Та й деякі параметри потрапили в Інтернет заздалегідь. Але тільки сьогодні компанія BMW повністю розкрила модель, представивши салон, а також розповівши про модифікаціях і характеристиках. Спочатку версій буде два: BMW i4 eDrive40 і BMW i4 M50 (перший електрокар відділення M).
Електрокар BMW i4 пред'явив характеристики і салон фото №2
Модифікація з індексом i4 eDrive40 володіє одним електродвигуном на задній осі, що розвиває 250 кВт (340 к.с.), 430 Н • м. З нуля до ста такий електрокар прискорюється за 5,7 с, максималка обмежена електронікою на 190 км / ч. Тягова батарея ємністю 83,9 кВт • ч дає 590 км пробігу (цикл WLTP). Динамічний потенціал підкріплений і шасі з передньою двухричажка і задньої п`ятиважельна підвісками, і динамічною системою контролю стійкості. При цьому задня підвіска - пневматична.
Електрокар BMW i4 пред'явив характеристики і салон фото №3
Побратим i4 M50 має вже двома моторами (по одному спереду і ззаду). Їх номінальна віддача дорівнює 258 і 313 сил (безпосередньо вони не складаються). У режимі Sport короткочасно можна задіяти функцію Sport Boost, що додає до сумарних потужності і моменту 50 к.с. і 65 Н • м. Таким чином досягається пікова віддача силової установки в 400 кВт (544 к.с.), 795 Н • м. І вона розвивається більше десяти секунд і кілька разів поспіль. Сотню з місця BMW i4 M50 набирає за 3,9 с (при використанні функції Launch Control), максималка дорівнює 225 км / год (обмежена електронікою), запас ходу на зарядці становить 510 км.
Електрокар BMW i4 пред'явив характеристики і салон фото №4
У базове оснащення машини входять світлодіодні фари, а опцією є адаптивне світло BMW Laserlight з лазерно-люмінофорним блоком. Для різноманітності зовнішнього вигляду будуть запропоновані пакети M Sport і M Carbon, а також аксесуари M Performance. Інтелектуальний клімат-контроль з голосовим управлінням враховує число пасажирів, а тепловий насос використовує для обігріву салону тепло від навколишнього середовища і від електромоторів.

Автомобіль зв`язується з мережами 5G (є оновлення ПЗ «по повітрю»). У стандартне оснащення входить також персональний помічник BMW Intelligent Personal Assistant. Аудіосистема залежить від комплектації і опцій. Молодша версія - на 100 Вт з шістьма динаміками і тюнером DAB, а докупити можна також установку на 205 Вт (десять динаміків) або комплекс Harman Kardon (464 Вт / 16 динаміків). Серед опцій також є скляний дах площею 0,33 м² з електроприводом і підйомно-зсувним механізмом, адаптивний круїз-контроль і асистент водіння Professional з автоматичним рухом в смузі, круговий огляд.
Електрокар BMW i4 пред'явив характеристики і салон фото №5
Тепловий насос в холодну пору року дозволяє наростити пробіг на зарядці на 15% в порівнянні з електрокарами без такого пристрою. Природно, важливу роль в економії енергії грає рекуперація на гальмуванні. Її потужність досягає 116 кВт у i4 eDrive40 і 195 кВт у i4 M50. Причому система інтелектуальна і враховує маршрут.

Заряджати ж новачка можна від настінного зарядного пристрою (при однофазному і трифазної мережі) з потужністю до 11 кВт (8,5 ч до 100%), а також від станцій швидкої зарядки постійним струмом при потужності до 200 кВт. В останньому випадку десять хвилин дають 164/140 км ходу (i4 eDrive40 / i4 M50).