Jeep Grand Cherokee 4xe підключить сімейство до розетки | BOSS AUTO
укр|

Jeep Grand Cherokee 4xe підключить сімейство до розетки

Jeep Grand Cherokee 4xe підключить сімейство до розетки фото №1
Модель Jeep Grand Cherokee п`ятого покоління була представлена ​​в січні в подовженою трьохрядний модифікації L (база - 3091, довжина - 5204). На старті їй відрядили два двигуна: Pentastar 3.6 (294 к.с., 348 Н • м) і V8 5.7 Hemi (362 к.с., 529 Н • м). А тепер компанія показала Grand Cherokee зі стандартною базою (2959 мм при довжині 4999 мм), причому в новій заряджається від мережі гібридної версії 4xe. Повні дані про всіх модифікаціях будуть розкриті під час прем`єри Гранда на Нью-Йоркському автошоу, яке пройде з 20 по 29 серпня.
Jeep Grand Cherokee 4xe підключить сімейство до розетки фото №2
Хоча Гранд і Wrangler побудовані на різних платформах, гібридна установка Grand Cherokee 4xe, швидше за все, буде аналогічною Ренглер 4xe. Це турбочетвёрка 2.0, два електромотора (один з них вбудований в «автомат»), тягова батарея під підлогою. У Ренглер комбінована віддача системи складає 380 к.с. і 637 Н • м. Компанія, до речі, згадала, що в травні нинішнього року Jeep Wrangler 4xe став найбільш продаваним гібридом типу PHEV в США.
Jeep Grand Cherokee 4xe підключить сімейство до розетки фото №3
В рамках загальної стратегії електрифікації моделей групи Stellantis марка Jeep має намір до 2025 року пропонувати моделі з нульовим вихлопом в кожному сегменті і забезпечити 70% продажів за рахунок електрифікованих машин. Це було цілком передбачувано. Однак в презентації планів на найближчі роки бренд зробив ще кілька яскравих натяків на перспективні технології.
Jeep Grand Cherokee 4xe підключить сімейство до розетки фото №4
Анонсовані біометричний розпізнавання власника (до 2025-го), зарядка сіла батареї одного Джипа від іншого Джипа і повний автопілот для бездоріжжя (до 2030-го), в тому числі без людей в машині. З ним за містом можна буде відправити автомобіль у задану точку, а самому піти пішки. Нарешті, анонсовані поставляються разом із машиною дрони, здатні летіти вперед і висвітлювати дорогу перед автомобілем.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.