Новий Opel Astra вперше відкрив обличчя і салон | BOSS AUTO
укр|

Новий Opel Astra вперше відкрив обличчя і салон

Новий Opel Astra вперше відкрив обличчя і салон фото №1
Шосте покоління Opel Astra почне сходити з конвеєра заводу в Рюссельсхаймі в нинішньому році. А значить, в найближчі місяці піде прем`єра. Компанія представила перші тизери компакта, а також поділилася деякою інформацією. Модель вийде в двох кузовах - як п`ятидверний хетчбек і як універсал Sports Tourer. Хоча в основі машини лежить «візок» групи PSA (тепер це концерн Stellantis), дизайн і проектування нової Астри йшло в опельовськіє центрі в Рюссельсхаймі.
Новий Opel Astra вперше відкрив обличчя і салон фото №2
Автомобіль на еволюціонував французькій платформі EMP2, яка ріднить його з новітнім хечтем Peugeot 308, буде першою електрифікованої Астров. Як мінімум варто чекати двох заряджаються від розетки гібридів (на 180 і 225 к.с., 60 і 59 км без запуску ДВС), створених на основі мотора 1.6. У попередниці на платформі D2XX і з агрегатами від GM нічого подібного в гамі не було.
Новий Opel Astra вперше відкрив обличчя і салон фото №3
Але ж через пару років очікується і повністю електрична версія моделі, так що для Астри це виявиться буквально нова епоха історії. Серед оснащення Айстри німці пообіцяли дуже тонкі фари IntelliLux LED з черговими інноваціями. Новий крок вперед буде зроблений в підборі матеріалів обробки і в структурах поверхонь. Перед прем`єрою, мабуть, Opel, ще додасть тизери і деякі деталі технічної начинки.