Універсал Volkswagen Aero B порадує великим запасом ходу | BOSS AUTO
укр|

Універсал Volkswagen Aero B порадує великим запасом ходу

Універсал Volkswagen Aero B порадує великим запасом ходу фото №1
Концепт Volkswagen ID. Space Vizzion перетвориться на серійну модель Aero B і встане на конвеєр заводу в Емдені в 2023 році. Про це в соціальній мережі LinkedIn розповів генеральний директор підрозділу Volkswagen Passenger Cars Ральф Брандштеттер. Бос пообіцяв параметри краще, ніж у концептуального зразка, і, найцікавіше, анонсував дальність ходу на одній зарядці в 700 км. Це істотно більше, ніж у будь-якого серійного ID-кара (у хетчбека ID.3 Pro S - 550 км по WLTP).
Універсал Volkswagen Aero B порадує великим запасом ходу фото №2
Для шоу-кара Space Vizzion виробник заявляв запас ходу в 590 км за стандартом WLTP при батареї в 82 кВт • ч. Значить, в серії універсал отримає найбільший акумулятор з тих, що вписуються в платформу MEB - 111 кВт • год (такий застосовувався на деяких концептах серії ID.). Або, може, німці запропонують покупцям універсалу пару варіантів акумулятора на вибір (82 і 111). Ми б не здивувалися, якщо в 2023 році і число 111 виявиться перевищено.
Універсал Volkswagen Aero B порадує великим запасом ходу фото №3
Такий же комплект батарей і моторів, мабуть, отримає соплатформенний седан Volkswagen Aero, анонсований на 2023 рік у уточнених планах концерну. Компанія не розкриває його ідентичність, але явно мова йде про четирехдверка, створюваної за мотивами шоу-кара ID. Vizzion. На терміни постановки обох електрокарів на потік вплинула пандемія. Раніше Volkswagen мав намір представити серійну інтерпретацію універсала Space Vizzion в кінці 2021 року, а конвеєрний седан Vizzion - в 2022 році.