Ford F-150 Lightning дебютує через тиждень | BOSS AUTO
укр|

Ford F-150 Lightning дебютує через тиждень

Ford F-150 Lightning дебютує через тиждень фото №1
Повністю електрична варіація популярного пікапа Ford F-150 буде розсекречена 19 травня, заявив автовиробник. Ім`я моделі - F-150 Lightning ( «Блискавка»). Таку назву в минулому носили спеціальні версії F-150, орієнтовані на вулиці і траси замість сільських доріг. Тепер про відповідний нейминге згадали при створенні пікапа на батареях.
Ford F-150 Lightning дебютує через тиждень фото №2
На ринок машина вийде навесні 2022 року. Технічні характеристики тримаються в таємниці, але ми б не здивувалися парі електромоторів з віддачею понад тисячу сил. Судячи по патентах Форда, не виключені і якісь сюрпризи, наприклад, керована задня вісь або опціональний (знімний) ДВС-генератор невеликого розміру, що встановлюється в вантажному відсіку.
Ford F-150 Lightning дебютує через тиждень фото №3
Шанувальникам потужних бензинових машин використання знайомого імені Lightning для електрокара може здатися настільки ж спірним, як назв Mustang і Mach для батарейного кроссовера. У вигляді деякого розради в наступному році Ford виведе в світ пікап F-150 Raptor R з мотором V8 замість V6, наявного у звичайного Раптора.