Toyota Camry для Європи поспішив оновитися | BOSS AUTO
укр|

Toyota Camry для Європи поспішив оновитися

Toyota Camry для Європи поспішив оновитися фото №1
Компанія Toyota рапортує: з моменту появи в 1982 році модель Camry розійшлася по світу накладом понад 19 млн одиниць, а її щорічний обсяг продажів складає більше 700 тисяч екземплярів. Відзначимо, до Європи ці цифри відносяться в меншій мірі - туди машина повернулася в лютому 2019 роки після 15-річної відсутності. Для довідки, перше півріччя 2020 го японці закінчили на 14 місці в класі з результатом 4314 штук, хоча і з ростом за минулорічний період - 1,2%. І ось на допомогу седану наспів оновлення. Автомобіль отримав підправлену зовнішність, нову систему мультимедіа і просунутий комплекс безпеки.
Toyota Camry для Європи поспішив оновитися фото №2
Якихось привілеїв європейці не удостояться - рестайлінг майже ідентичний тому, що провели в США влітку. Більш того, доступних модифікацій в Старому Світі і раніше буде помітно менше. Єдиним силовим агрегатом виступає атмосферна «четвірка» 2.5, що працює в альянсі з електромотором і варіатором. Сумарна віддача гібрида становить ті ж 218 л.с. Привід - тільки на передню вісь.
Toyota Camry для Європи поспішив оновитися фото №3
Інтер`єр оновили новими видами шкіряної оббивки чорного і бежевого кольорів з перфорацією типу «ялинка», відомої нам по машині для Штатів. Також в оснащенні тепер числиться остання версія комплексу Toyota Safety Sense, який вміє застосовувати екстрене гальмування, якщо помітить на шляху пішохода або велосипедиста. При цьому радіус дії поширюється не тільки перед машиною, але і в сторони, що корисно при повороті. Машина з`явиться у дилерів вже в найближчі дні. Про російському оновленні седана поки нічого не відомо.
Toyota Camry для Європи поспішив оновитися фото №4
Було стало