Концепт Aura змалював електромобіль з двома батареями | BOSS AUTO
укр|

Концепт Aura змалював електромобіль з двома батареями

Концепт Aura змалював електромобіль з двома батареями фото №1
Консорціум з чотирьох компаній, який фінансується британським урядом, за рік побудував з нуля електричний прототип Aura Concept і представив його на виставці Cenex-LCV в Міллбруці (22-23 вересня). Заднеприводная Баркетта не вміє їздити, так як позбавлена ​​силової установки, однак виступає демонстратором просунутих технологій, мінімально впливають на навколишнє середовище. Особливу увагу приділено запасу ходу, який досягає 400 миль (644 км) завдяки рішенням від фірми Potenza Technology. Процес розробки показують відео на дев`ять хвилин і аккаунт в Інстаграме.
Концепт Aura змалював електромобіль з двома батареями фото №2
У бесіді з виданням Autocar автори проекту повідомили, що прагнуть подолати недовіру до електромобілів, що виникло через острах залишитися в чистому полі з розрядженою батареєю. Aura використовує алгоритми машинного навчання, адаптовані для кожного користувача, нову платформу управління батареями, додаток для візуалізації даних тощо. В результаті у водія завжди є чесна інформація про витрату енергії з точним прогнозом. Щоб реалізувати свої напрацювання, квартет фірм веде переговори з двома китайськими, шведським і американським виробниками.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.