Audi прискорить електрифікацію та розвиток інфраструктури | BOSS AUTO
укр|

Audi прискорить електрифікацію та розвиток інфраструктури

Audi прискорить електрифікацію та розвиток інфраструктури фото №1
В 2021 году премьеры электрокаров Audi, серийных, концептов, прототипов шли едва не чаще, чем обычных автомобилей. На пути к полному отказу от моделей с ДВС в 2033 году компания решила нарастить инвестиции. С 2022 по 2026 год Audi направит на исследования, разработки, инфраструктуру 37 млрд евро, из них 18 млрд евро — только на электрификацию и гибридизацию. Это должно ускорить переход бренда в электрическую эру. При этом с 2030 года Audi планирует продавать по три миллиона машин в год.
Audi прискорить електрифікацію та розвиток інфраструктури фото №2
Інгольштадт підтвердив наявність у гамі Audi понад двадцять електричних моделей до 2025 року, а також оголосив про прискорення розвитку зарядних мереж. Тут плануються інвестиції в європейську мережу Ionity (Volkswagen Group, включаючи Audi та Porsche – це одні з її засновників). Кількість її потужних (350 кВт) зарядних колонок через три роки має збільшитися від 1500 до 7000. Однак крім цього Audi почне будувати власні зарядні хаби преміум-класу з декількома точками зарядки, буферними накопичувачами енергії зі списаних тягових батарей, сонячними панелями. відпочинку. Перша така комфортна станція Audi буде відкрита в Нюрнберзі 23 грудня.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.