Ford Ranger розкрився з трьома дизелями та двома приводами | BOSS AUTO
укр|

Ford Ranger розкрився з трьома дизелями та двома приводами

Ford Ranger розкрився з трьома дизелями та двома приводами фото №1
Новий світовий пікап Ford Ranger прийшов на зміну моделі P375 на платформі T6. Поки компанія не розкрила технічні характеристики, але заявила, що Ranger отримав модернізовану основу від попередника (дороблено раму та підвіску), додавши по 50 мм у колісній базі та колії. Покупці зможуть вибрати з трьох дизельних двигунів: V6 3.0 з турбокомпресором та «четвіркою» 2.0 з одинарним або подвійним турбонаддувом. До того ж у мотора 2.0 Single-Turbo будуть два варіанти форсування.
Ford Ranger розкрився з трьома дизелями та двома приводами фото №2
У майбутньому Ranger напевно обзаведеться і бензиновими версіями, наприклад, коли дістанеться Північної Америки. Тут можна згадати наявність Екобусів 2.3 та 2.7 у Bronco. А ще неофіційно випливали дані про створення гібрида із зарядкою від мережі. Сама компанія тільки заявила про збільшений моторний відсік, що «відкриває шлях для інших силових установок». Але поки що — у гамі лише дизелі. У пікапа будуть дві версії повного приводу: з електронною системою перемикання режимів у русі та більш просунута, розумна, з постійним повним приводом та режимом set-and-forget (встановив та забув).

Доставляємо авто з США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто зі США в будь-якому місті України.