Бензиновий Porsche Macan зникне вже в 2024 році | BOSS AUTO
укр|

Бензиновий Porsche Macan зникне вже в 2024 році

Бензиновий Porsche Macan зникне вже в 2024 році фото №1
Звичайний Porsche Macan випускається з 2014 року і пройшов кілька коригувань. Останнє оновлення сталося в липні 2021 року. Ми говорили, що «другий» Macan буде виключно електрокаром. Але компанія збирається паралельно зберегти в продажу і колишній Macan. Спочатку мова йшла про кілька років життя. Тепер, схоже, перетнуться вони від сили на рік. Електрокар буде представлений в 2022 році, на ринок вийде в 2023-м. Бензиновий Macan, швидше за все, буде знято з виробництва в 2024-м. Про це журналу Autocar заявив шеф продуктової лінійки Macan Себастьян Штайгер. Остаточне рішення не прийнято, але саме 2024 року обговорюється в компанії.
Бензиновий Porsche Macan зникне вже в 2024 році фото №2
Над виробниками нависають екологічні норми Євро-7, які мають запрацювати в 2025 році. Це 0,1-0,3 г / км CO і 0,03 г / км NOx проти 1,0 г і 0,06 г в нормах Євро-6. Компанії розмірковують, що це фактично бан ДВС, оскільки посилення норм робить розробку нових моторів такого типу недоцільними. Юридично ж заборона на продаж машин з ДВС може заробити в ЄС тільки з 2035 року. У всякому разі Євросоюз планує зробити це. Правда, минулого літа, як передавали агентства Bloomberg і DPA, уряди Франції та Німеччини висловилися проти вказаної дати. Чиновники двох країн порахували 2035 рік занадто оптимістичним терміном і виступили за більш тривалу відстрочку відставки ДВС в Євросоюзі.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.