На електрокарі Volkswagen ID.4 встановлений рекорд подорожі | BOSS AUTO
укр|

На електрокарі Volkswagen ID.4 встановлений рекорд подорожі

На електрокарі Volkswagen ID.4 встановлений рекорд подорожі фото №1
Відомий автомобільний мандрівник, автор ряду рекордів по далеких поїздок німець Райнер Цітлоу встановив новий рекорд, який потрапив до Книги Гіннесса як «найдовше безперервне подорож на електромобілі (без сонячної енергії) в окремій країні». Цітлоу проїхав 57 566 км по США за 97 днів. Досягнення встановлено на кросовері Volkswagen ID.4. І воно подвоїло минуле досягнення Цітлоу, зафіксоване в 2020-м (28 198 км по Німеччині на Фольксвагені ID.3).
На електрокарі Volkswagen ID.4 встановлений рекорд подорожі фото №2
Майже одночасно доопрацьований Volkswagen ID.4 успішно завершив восьмиденний жіночу гонку Rebelle Rally по пустелях Невади і Каліфорнії. Екіпаж Лілієнталь і Уинслоу подолав близько 2500 км і зайняв восьме місце в категорії X-Cross з десяти фінішували в ній машин. Треба врахувати, що електричний ID.4 в цьому класі бився зі звичайними або гібридними кроссоверами, позашляховиками і пікапами. І сам факт, що електрокар фінішував, можна вважати непоганою рекламою моделі.Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.