Mini Electric Pacesetter розповів про електрифікацію бренду JCW | BOSS AUTO
укр|

Mini Electric Pacesetter розповів про електрифікацію бренду JCW

Mini Electric Pacesetter розповів про електрифікацію бренду JCW фото №1
Передбачення про те, що прототип хетчбека Mini JCW Electric буде показаний у вигляді машини безпеки для Формули-Е, виявилося вірним. Автомобіль отримав ім`я Mini Electric Pacesetter inspired by JCW. Його дебют в чемпіонаті відбудеться десятого квітня в Римі. Офіційний пілот сейфіті-кара серії FIA Formula E Бруно Коррейя охарактеризував електрокар так: «Водити дуже весело, схоже на картинг».
Mini Electric Pacesetter розповів про електрифікацію бренду JCW фото №2
Електричний привід взятий від моделі Mini Cooper SE майже без змін. Електромотор розвиває 184 к.с. і 280 Н • м (10 Н • м до ісходнику). Куди важливіше, що пейс-кар, незважаючи на зварений каркас безпеки в салоні і аеродинамічний обвіс, приблизно на 130 кг легше, ніж SE. Споряджена маса тут становить 1230 кг. Вказівки на батарею пейс-кара немає. А в вихідному SE варто блок на 32,6 кВт • год (28,9 - використовувана частина).
Mini Electric Pacesetter розповів про електрифікацію бренду JCW фото №3
Розгін до сотні у Mini Electric Pacesetter займає 6,7 с проти 7,3 с у Купера SE. Стартову динаміку пейс-кара можна порівняти з розгоном до ста у 231-сильного бензинового Mini JCW з «механікою» (6,3 с). Розробники, втім, більше радіють тому, як покращилася динаміка розгону з середніх швидкостей, більш важлива на кільці. З 80 до 120 км / год Pacesetter прискорюється за 4,3 с проти 4,6 у SE.
Mini Electric Pacesetter розповів про електрифікацію бренду JCW фото №4
Цей імпульс підкріплений і перекроєною підвіскою. У «електрички» JCW з`явилися гоночні койловеров з триступеневої регулюванням зусиль стиснення і відбою, а також кліренсу і розвалу. Змінено кріплення важелів підвіски, а колія розширена на 10 мм. Від хот-хетча Mini JCW GP запозичені колеса і передні чотирьохпоршневі гальмівні супорти. А шини (Michelin Pilot Sport, 245/40 R18) тут такі ж, що використовуються на передній осі Формули-E.
Mini Electric Pacesetter розповів про електрифікацію бренду JCW фото №5
Компанія не говорить, коли Electric Pacesetter inspired by JCW перетвориться в серійний дорожній хетчбек JCW на електротязі. Але, здається, це просто неминучий крок, враховуючи поступове перетворення як основний марки MINI, так і суббренда JCW в чисто електричні бренди, намічене на початок 2030 х.