Mercedes-Benz Vision AVTR показав управління силою думки | BOSS AUTO
укр|

Mercedes-Benz Vision AVTR показав управління силою думки

Mercedes-Benz Vision AVTR показав управління силою думки фото №1
Минулорічний концепт Mercedes-Benz Vision AVTR в нинішньому році представлений на автосалоні IAA Mobility в Мюнхені. І цей візит не цілком звичайний. Дизайн шоу-кара посутньо не змінився, але він все ж доопрацьований: машина отримала нейрокомп`ютерних інтерфейс (Brain-computer interfaces, BCI). Він дозволяє подумки перемикати радіостанції, регулювати освітлення і клімат в салоні, вибирати маршрут до паркувальних майданчиках з точками зарядки.
Mercedes-Benz Vision AVTR показав управління силою думки фото №2
Після того як людина зміцнить на голові, що зчитує, на передній панелі з`являються світлові точки. Водій (або пасажир) дивиться на них, а система виконує калібрування протягом хвилини. Потім встановлюється прямий зв`язок між машиною і людиною. Можна подавати різні команди бортової електроніки без прямого фізичного контакту або управління голосом. Система зчитує електроенцефалограму і визначає активність тих чи інших нейронів мозку, обчислюючи, на чому зосереджено увагу користувача.
Mercedes-Benz Vision AVTR показав управління силою думки фото №3
Нагадаємо, назва концепту AVTR утворено від слів Advanced Vehicle Transformation ( «Просунута трансформація транспортного засобу»). І ще в минулому році концепт стежив за диханням та емоціями пасажирів. Тепер можливості шоу-кара розширилися. Як вважає Mercedes, ця досвідчена технологія показує напрямок розвитку, при якому взаємодія людини і машини стане ще більш гармонійним. Зауважимо, що нейроінтерфейси BCI стосовно автомобільної галузі займаються і інші виробники. Можна згадати аналогічні експерименти у компаній Haval, Hyundai і Nissan, в яких було реалізовано уявне управління не те що мультимедійною системою або освітленням, але самим автомобілем, кермом і (або) акселератором і гальмом.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.