Прототип Porsche LMDh приготувався до тестів у новому році | BOSS AUTO
укр|

Прототип Porsche LMDh приготувався до тестів у новому році

Прототип Porsche LMDh приготувався до тестів у новому році фото №1
Разом з електрифікацією дорожньої лінійки Porsche все більше уваги приділяє темі електрокарів та гібридів в автоспорті, від участі у Формулі-Е до розробки спортпрототипу категорії LMDh. Рік тому компанія заявила про такий проект, показавши лише малюнки, а тепер Штутгарт оприлюднив фотографії тестового зразка у камуфляжі. Заодно оголошено пару пілотів (Дейн Кемерон та Феліпе Наср), які неодноразово вигравали чемпіонат IMSA WeatherTech. Вони не лише поведуть новий болід у перегонах, а й до перших стартів візьмуть участь у його доведенні. Тести машини розпочнуться у січні.
Прототип Porsche LMDh приготувався до тестів у новому році фото №2
У розробці Porsche LMDh бере участь гоночна команда Penske, а також компанія Multimatic, яка відповідає за шасі. Відповідно до регламенту, болід є гібридом з комбінованою віддачею силової установки 500 кВт (680 к.с.). А у сфері чистих електрокарів варто згадати інший проект компанії – двомоторне повнопривідне купе Porsche Mission R (800 кВт, 1088 к.с.), показане у вересні, яке виробник називає прообразом клієнтського гоночного апарату.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.