Купе BMW другої серії буде розсекречено цього літа | BOSS AUTO
укр|

Купе BMW другої серії буде розсекречено цього літа

Купе BMW другої серії буде розсекречено цього літа фото №1
Дводверний BMW другої серії другого покоління потрапить на конвеєр в кінці нинішнього літа, а значить, і до прем`єри вже недалеко (теж кінець літа або початок осені). Автомобіль раніше миготів на шпигунських знімках, а тепер сама компанія представила серію кадрів з фінальних випробувань. А заодно розкрила кілька подробиць про модель.
Купе BMW другої серії буде розсекречено цього літа фото №2
Як і у попередниці, у новій «двушки» буде кілька версій. На вершині гами (не рахуючи моделі M2) розташується версія BMW M240i xDrive Coupe. Як виявилося, їй інженери виділили рядну турбошестёрку 3.0 з віддачею в 374 л.с. і восьмиступінчастою "автомат" Steptronic Sport. Потужність тут - як у старшої моделі M340i xDrive. І це на 34 «конячки» вище, ніж у M240i минулого покоління. З цим мотором спільно працюють повний привід і активний задній диференціал М.
Купе BMW другої серії буде розсекречено цього літа фото №3
Всі модифікації купе другої серії отримають амортизатори, чутливі до ходу, що забезпечують баланс між спортивностью і комфортом. А опцією стануть адаптивне шасі з електронноуправляемий амортизаторами і регульований спортивний рульовий механізм Variable Sports Steering. Велика увага була приділена жорсткості з`єднань в підвісці, а ще, в порівнянні з предком, вдалося поліпшити аеродинаміку. Зокрема, за рахунок перероблених спліттера, спойлера і розпірок під днищем на 50% скоротилася підйомна сила на передній осі. Додамо, що в планах фірми є електрокар BMW iM2.