Марка Wey приготувала концепт в стилі ретро | BOSS AUTO
укр|

Марка Wey приготувала концепт в стилі ретро

Марка Wey приготувала концепт в стилі ретро фото №1
Про прагнення брендів GWM заробити на ностальгії по дизайну 1930-1970-х сповістив седан Futurist, після чого за експлуатацію стилю ретро взялася Ora. Тепер до неї приєднався «кавовий» Wey, що залишився без позашляховиків через бренд Tank. Шоу-кар з індексом V72 дебютує 27 серпня і буде до п`ятого вересня експонуватися на автошоу в Ченду. Тим часом кодом V71 позначений флагманський кросовер Wey Mocha.
Марка Wey приготувала концепт в стилі ретро фото №2
Найбільш затребуваною моделлю Вея був Tank 300: у першому півріччі він знайшов 33 073 покупця, тоді як в сумі марка реалізувала 56 057 машин. У червні розійшлося 11 867 одиниць, значить, план з продажу (не менш 10 000 в місяць) виконується. За брендом «імені себе» уважно стежить бос GWM Вей Цзяньцзюнь.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.