Рідкісний Ferrari голлівудського режисера нікого не зацікавив | BOSS AUTO
укр|

Рідкісний Ferrari голлівудського режисера нікого не зацікавив

Рідкісний Ferrari голлівудського режисера нікого не зацікавив фото №1
На аукціонному майданчику RM Sothebys виставили на торги дуже рідкісний родстер Ferrari 365 GTS/4 1971 випуску. Проте автомобіль із оцінною вартістю 2,8 млн доларів нікого не зацікавив. Тим часом серед власників цієї машини був власник Оскара, американський режисер Сідні Поллак.
Рідкісний Ferrari голлівудського режисера нікого не зацікавив фото №2
Уславлений кінематографіст був другим власником родстера. Він придбав цей Ferrari 365 GTS/4 трирічним і перепродав машину через кілька років. Автомобіль встиг побувати в Мексиці, але потім повернувся до США. 1999 року черговий власник зробив повну реставрацію цього Ferrari. За весь час машина проїхала 64615 кілометрів. У 1971-1973 роках було випущено всього 122 родстери Ferrari 365 GTS/4. І лише 14 із них були пофарбовані у сріблястий колір. Салон у спорткара виконаний у чорному кольорі та оброблений високоякісною шкірою.
Рідкісний Ferrari голлівудського режисера нікого не зацікавив фото №3
Компонування у автомобіля класичне. Під капотом знаходиться 4,4-літровий двигун V12 потужністю 352 к.с. (431 Нм). Через 5-ступінчасту МКПП крутний момент передається на задні колеса. Прискорення з місця до 100 км/год займає модель 5,4 секунди, максимальна швидкість досягає позначки в 280 км/год.

Доставляємо авто з США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто зі США в будь-якому місті України.