Рестомод RML SWB похвалився темпами розробки | BOSS AUTO
укр|

Рестомод RML SWB похвалився темпами розробки

Рестомод RML SWB похвалився темпами розробки фото №1
Британців чаєм НЕ пої, дай зібрати рестомод. Ймовірно, більшість забезпечених фанатів класичних моделей Ferrari стежать за гонкою колективів GTO Engineering і RML Group - обидві будують власні інтерпретації двухдверкі 250 GT. Схоже, що у другій «стайні» справи йдуть куди краще. Пару місяців назад фірма розсекретила повнорозмірний макет, а тепер представила перші зображення інтер`єру. До слова, з`явилися і нові технічні подробиці - наприклад, тепер точно відомо, що в основу купе Short Wheelbase (SWB) ляже не тільки трансмісія, а й все шасі «італійки» Ferrari 550 Maranello. Зрозуміло, доопрацьоване майстерні.
Рестомод RML SWB похвалився темпами розробки фото №2
Амортизатори Bilstein замінені пасивними елементами Ohlins, які налаштовані відповідно до аеродинамічними показниками і развесовкой рестомода. Заміні піддалися пружини і стабілізатори поперечної стійкості, дорожній просвіт зменшений, а акумулятор переміщений в багажник. Нагадаємо, під капотом рестомода розміститься атмосферне V12 5.5 (485 к.с., 570 Н • м). Тяга від двигуна надходить на задню вісь через шестиступінчасту "механіку". Розгін до 97 км / год займає 4,1 с, максимальна швидкість - понад 297 км / ч. Повністю готовий автомобіль покажуть в жовтні, а поставки тиражу з 30 машин почнуться на початку наступного року.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.