Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel нагадав про небесні асах | BOSS AUTO
укр|

Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel нагадав про небесні асах

Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel нагадав про небесні асах фото №1
Авіаційна тема в автомобілях - аж ніяк не рідкість, але майже кожен новий випадок її застосування викликає захват. Що поробиш, люди завжди хотіли літати. Компанія Bugatti особливою славою в авіабудуванні не користується, але все ж нерозривно пов`язана з небом - найбільш успішними гонщиками фірми на початку минулого століття були саме льотчики. В честь цього компанія вирішила випустити два десятка унікальних купе Chiron Les Legendes du Ciel, що в перекладі з французької означає «легенди небес». Особливості зведені до ексклюзивного оформлення зовнішності і інтер`єру. Технічно обмежена серія відрізнятися від родичів не буде.
Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel нагадав про небесні асах фото №2
Кузов Широна забарвлений в матовий відтінок Gris Serpent - подібний до нього використовувався на літаках 20-х років. Від носа до корми протягнута біла глянцева смуга. На крилах розміщені логотипи спеціальної серії, а позаду передніх арок нанесені триколори Le Bleu-Blanc-Rouge.
З незвичайного - решітка радіатора з вертикальними прутами, виготовленими за технологією глибокої витяжки. Туди ж можна віднести углепластіковиє пороги і кожух двигуна. Насадка випускної системи надрукована на 3D-принтері з жароміцного інконель.
Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel нагадав про небесні асах фото №3
Легенда свідчить, що засновник бренду Етторе Бугатті довгий час мріяв про авіаційному напрямку - очевидно, вплив на маестро надавав його друг, легендарний французький льотчик Ролан Гаррос. У 1915 році фірма побудувала свій перший авіадвигун. Після цього колектив неодноразово проводив поліпшення і розробляв нові мотори, але агрегати особливого успіху в небі так і не знайшли. До кінця 30-х років компанія впритул наблизилася до мети - проект літака Bugatti Model 100 був майже завершений. Однак в небо він так і не піднявся - почалася війна. До слова, саме його образ використовували в недавніх анонсах суперкара Bolide.
Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel нагадав про небесні асах фото №4
Оздоблення інтер`єру шкірою Gaucho повинна відтворювати атмосферу кабін старих винищувачів. На підголівниках можна знайти логотип серії, на дверних панелях - сцену битви біплана Nieuport 17 і першого автомобіля Bugatti, моделі Type 13. Останньою в цьому році стукнуло 110 років.
Лінії швів на кріслах покликані нагадувати парадний стрій літаків. Інтер`єр доповнено вуглепластиковим і алюмінієвими вставками. Щоб повною мірою відчути авіаційну приналежність, компанія рекомендує до замовлення опциональную дах Sky View з парою ілюмінаторів.
Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel нагадав про небесні асах фото №5
Автомобілі спеціальної серії вже доступні до замовлення, а їх збірка почнеться в найближчий місяць. Квитком на «рейс» Chiron Les Legendes du Ciel стануть 2,88 млн євро. Відзначимо, що подібний порядок цифр вам озвучать при покупці цього бізнес-джета, правда, не першої свіжості. Купе використовує той двигун, що і звичайний Chiron, який майже на півмільйона євро (45 млн рублів) дешевше. Мотор 8.0 W16 (1500 к.с., 1600 Н • м), обладнаний чотирма турбокомпресорами і семиступінчастим "роботом" з двома зчепленнями, розганяє машину до 100 км / год за 2,5 с, до 200 - за 6,5, а до 300 - за 13,6. Гранична швидкість - 420 км / ч.