Audi RS 6 GTO нагадає про досягнення відділення quattro | BOSS AUTO
укр|

Audi RS 6 GTO нагадає про досягнення відділення quattro

Audi RS 6 GTO нагадає про досягнення відділення quattro фото №1
В цьому році Audi святкує 40-річчя легендарної системи повного приводу quattro. Нещодавно ми вже писали про купе TT RS 40 years of quattro за астрономічні 114 040 евро (10,43 млн руб). Тираж, зрозуміло, складе чотири десятки автомобілів. Тепер німці підготували ще більш ексклюзивний і, по всій видимості, дорогий проект - концепт Audi RS 6 GTO. Він розроблений стажистів центру Audi Sport (до 2016 року - quattro) в Неккарзульмі на чолі з шеф-дизайнером Марком Ліхтей. За задумом, машина повинна нагадати про коротку, але яскраве життя боліда Audi 90 quattro IMSA GTO в американському кільцевому чемпіонаті 1989 року.
Audi RS 6 GTO нагадає про досягнення відділення quattro фото №2
Автомобіль для серії IMSA був оснащений корпусом з композитних матеріалів в стилі седана Audi 90. Під ним - сталева просторова рама. Як мотора машині відрядили «п`ятірку» 2.2 з турбіною KKK. Віддача - від 720 до 760 к.с. при 720 Н • м. Коробка - шестиступінчаста "механіка". Перші гонки чемпіонату команді довелося пропустити - машину банально не встигли підготувати до сезону. Однак з решти 13 етапів Ханс-Йоахім Штук виграв сім. Таким чином, пілот став третім в особистому заліку, а команда посіла друге місце, пропустивши вперед колектив Roush Racing. На жаль, після цього німці цілком переключилися на серію DTM.
Audi RS 6 GTO нагадає про досягнення відділення quattro фото №3
Головне, на що нам пропонують звернути увагу, - дизайн. Пятидверка приміряла новий розширений обвіс, колеса і історичну ліврею з числом 40 на боках. До речі, це не тільки нагадування про знаменну дату, але також відсилання до предку - Audi 90 quattro IMSA GTO виступала в Штатах під номером 04. Незважаючи на явно наділений салон і виведену в поріг випускну систему, ніяких технічних даних не анонсовано. Нагадаємо, звичайний RS 6 Avant оснащується бітурбомотором V8 4.0 віддачею 600 л.с. і 800 Н • м. Вправа 0-100 у нього займає 3,6 с. Максимальна швидкість з опціональним пакетом - 305 км / ч.
YouTubeПереглянути