Броньований Ferrari 458 Speciale зробив ставку на швидкість | BOSS AUTO
укр|

Броньований Ferrari 458 Speciale зробив ставку на швидкість

Броньований Ferrari 458 Speciale зробив ставку на швидкість фото №1
Ательє AddArmor з міста Джексон (штат Вайомінг) створило один з найбільш незвичайних броньованих автомобілів в світі. Не якийсь там лімузин, позашляховик або вен, а купе Ferrari 458 Speciale. Автомобіль захищений по класу B4 і витримує обстріл з пістолетів калібру 9 мм і .44 Magnum. На думку авторів проекту, це убезпечить власника від стрілянини безумців і терористів на вулиці, спроб викрадення машини за допомогою зброї, а то і випадкових куль поліції.
Броньований Ferrari 458 Speciale зробив ставку на швидкість фото №2
Базовий пакет Anti-Intrusion Protection включає в себе багатошарові скла з почергових акрилу, полікарбонату і свинцевого скла загальною товщиною від 20 мм (або більше, якщо побажає клієнт). Другий елемент - синтетичні багатошарові балістичні панелі в дверях. Вони, як повідомляє AddArmor, на 60% легше і в десять разів міцніше сталевий броні. Загальна вага захисту підвищує масу купе на 70 кг, однак кузовні опції з вуглепластика і полегшена вихлопна система Capristo компенсують частину цієї різниці. В результаті сумарний «перевага» в порівнянні з вихідною моделлю склав лише 30 кг. До того ж нова вихлопна система додала до номінальної віддачі мотора V8 4.5 (605 к.с., 540 Н • м) ще 40 «конячок», уточнює Motor1.com. За запевненням розробників, паспортні для 458-й прискорення з нуля до ста за три секунди і максималка в 325 км / год не постраждали.
Броньований Ferrari 458 Speciale зробив ставку на швидкість фото №3
Для компанії з Вайомінгу цей проект є не тільки яскравою рекламою, а й способом наочно показати головну ідею, просувається AddArmor: броня на легковиках може і повинна бути порівняно легкою, при цьому важливим фактором захисту залишається ... швидкість. Нібито з тоннами стали вам просто буде складно виїхати з-під обстрілу. Мінімальний комплект Anti-Intrusion Protection Package від AddArmor (вставки в дверях і скла) коштує $ 28 000 понад ціну вихідного автомобіля. Однак даний зразок суперкара 458 Speciale (сама машина і все доопрацювання) оцінений в солідні $ 625 000.