Citroen представив міський концепт Autonomous Mobility Vision | BOSS AUTO
укр|

Citroen представив міський концепт Autonomous Mobility Vision

Citroen представив міський концепт Autonomous Mobility Vision фото №1
Французькі компанії Citroen, Accor (готельний бізнес) і JCDecaux (зовнішня реклама) об`єдналися в креативний альянс Urban Collectif, щоб розробити «революційну концепцію міської мобільності з відкритим вихідним кодом» під назвою Citroen Autonomous Mobility Vision. Задум простий: самохідні платформи Citroen Skate переміщують по виділених смугах пасажирські модулі, змінюючи один на інший в міру необхідності. Про управління системою бренди навіть не замислювалися.
Citroen представив міський концепт Autonomous Mobility Vision фото №2
Citroen хоч якось змалював свій Skate, тоді як дві інші марки захопилися саморекламою і балаканиною. Можливо, французи не знають, що швейцарська фірма Rinspeed придумала вже три подібні проекти: Snap (2017), microSnap (2018), MetroSnap (2019). Ідею в тому чи іншому вигляді намагалися реалізувати Mercedes-Benz, Toyota, REE, Renault, DLR, EDAG, SGMW і інші. Системи довели свою ефективність в частині піару, однак з реалізацією, як правило, виникають нерозв`язні проблеми.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.