Оновлений Volkswagen Polo отримав шосейний автопілот | BOSS AUTO
укр|

Оновлений Volkswagen Polo отримав шосейний автопілот

Оновлений Volkswagen Polo отримав шосейний автопілот фото №1
Європейський Volkswagen Polo знаходиться на конвеєрі майже 50 років, і у всіх поколіннях це був не найяскравіший по дизайну і внутрішньому оздобленню автомобіль. Але це не завадило успіху - з 1975 року по світу розійшлося понад 18 млн хетчбеків і універсалів Polo. Тримає планку і останній Polo, який в Старому Світі за 2018-2020 рік розійшовся тиражем 722 674 штуки. А тут і планове оновлення наспів, в ході якого модель обзавелася шосейних автопілотом - комплексом безпеки IQ.Drive Travel Assist, що об`єднує радарний круїз-контроль і систему утримання автомобіля в смузі.
Оновлений Volkswagen Polo отримав шосейний автопілот фото №2
Дізнатися модернізований Polo можна по іншим фарам і ліхтарям, переробленим решітці радіатора і бамперів, а також легкосплавними колесам з переглянутими дизайном. Чи не менше змін і в салоні - нові кермо і блок управління клімат-контролем, в якому фізичні кнопки замінені сенсорними. Також за замовчуванням Polo оснащується цифровою панеллю приладів діагоналлю вісім дюймів, а за доплату, як і раніше, запропонують аналог на 10,25 дюйма. Розмір стандартного тачскрін мультимедійної системи колишній (6,5 дюйма), але опціонально доступний дисплей на 9,2 дюйма (замість восьмидюймового).
Оновлений Volkswagen Polo отримав шосейний автопілот фото №3
Лінійка двигунів оновленого Polo зібрана з агрегатів, які встановлюються на модель з другої половини минулого року. Це базовий атмосферний 1.0 MPI (80 к.с., 93 Н • м), що працює з п`ятиступінчастою "механікою", і наддувних літрова «трійка» TSI (95-110, 175-200 Н • м), для якої доступні ручні коробки з п`ятьма або шістьма передачами і семідіапазонний преселектів DSG. Також в обоймі є чотирициліндровий 1.5 TSI (150 сил, 250 Н • м) в поєднанні з тим же роботом DSG DQ200. Турбодизель 1.6 TDI прибрали з гами ще в серпні 2020 го, і наступника у нього не очікується. А на деяких ринках будуть ще й газові Polo TGI (90 к.с., 160 Н • м).