Седан Honda Civic додасть в солідності і оснащенні | BOSS AUTO
укр|

Седан Honda Civic додасть в солідності і оснащенні

Седан Honda Civic додасть в солідності і оснащенні фото №1
У Штатах Honda Civic не тільки найбільш продавана машина в класі протягом декількох років, але і найбільш популярна модель у мілленіалов - молодої аудиторії, яку ще відносять до покоління Z. Таким повинен залишитися і новий Civic, для прем`єри якого підібрали кіберспортивного онлайн-майданчик Twitch . Чи відчуваєте натяк? Але, дивлячись на машину одинадцятого покоління, представлену в якості прототипу, починаєш сумніватися. Таке відчуття, що подорослішав зовні седан збирається переманити клієнтуру Кадилака, середній вік якої в США досягає 47,1 року.
Седан Honda Civic додасть в солідності і оснащенні фото №2
Civic хоч і розсудливим, але в його зовнішності все ще присутні цікаві рішення. Наприклад, овальні випускні патрубки, інтегровані в бампер, бічні дзеркала на ніжках і відтягнутий хвостик кришки багажника. Пофарбований прототип в новий для моделі колір Solar Flare Pearl. Civic отримає більш жорсткий кузов, розширену колію та нові системи безпеки.
Седан Honda Civic додасть в солідності і оснащенні фото №3
Колишня нетривіальна оптика поступилася місцем простенької горизонтальній, розгладився капот, випросталася підвіконна лінія, а купеподібний силует колишньої моделі придбав більш традиційний для седана вид. Навіть Accord тепер виглядає молодіжних. Лаконічніше став і інтер`єр: замість колишнього огортає кокпіта з`явилася «повітряна» передня панель з стирчав над нею дев`ятидюймовим дисплеєм мультимедійної системи. Обіцяють нам і віртуальну панель приладів - вперше на Сивик! За технікою же відомо лише те, що новинка побудована на колишній платформі, але інженери модернізували шасі і конструкцію кузова. Чекаємо подробиць!