Наступні Aston Martin Vantage і DB11 будуть тільки електрокарами | BOSS AUTO
укр|

Наступні Aston Martin Vantage і DB11 будуть тільки електрокарами

Наступні Aston Martin Vantage і DB11 будуть тільки електрокарами фото №1
З повністю електричними моделями у компанії Aston Martin не заладилося. Ліфтбек Rapide E був довгобудом, в 2019-м здався в фінальному вигляді, замахнувся було на обмежений тираж, але в січні 2020 го його випуск був скасований. Запуск окремого «електричного» бренду Lagonda британці спочатку зрушили з 2021 на 2022 рік, потім на 2025 й, а потім звели його до топ-версій простих Астон. Тим цікавіше визнання гендиректора фірми Aston Martin Тобіаса Мёрса виданню Automotive News Europe - спадкоємці нинішніх купе Vantage і DB11 будуть електричними, і перша з цих моделей з`явиться в 2025 році. Хоча раніше Мерс говорив про бажання якомога довше зберігати ДВС, V12 зокрема, - жорсткість еконорм не залишає вибору.
Наступні Aston Martin Vantage і DB11 будуть тільки електрокарами фото №2
«Наступність нашого традиційного спортивного сегмента, без сумніву, повинна бути повністю електричної», - заявив шеф тепер. Він не розкрив, яке з купе на батареях вийде першим, хоча за хронологією зміни поколінь напевно це буде DB11. Відомо, що до електрокарів марка випустить пару заряджаються від розетки гібридів: кросовер DBX і серійну інтерпретацію початкового середньомоторного купе Vanquish Vision. Гібриди без зарядки від мережі теж є в планах, згідно з якими, до 2030 року 50% продуктової лінійки Астона складуть електрокари, 45% - гібриди, а 5% залишаться з одним ДВС, але будуть допущені тільки на трек.

Доставляємо авто Із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі Із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а такоже купити авто з США в будь якому городе України.