Купе Estrema Fulminea поєднало суперконденсатори і літій | BOSS AUTO
укр|

Купе Estrema Fulminea поєднало суперконденсатори і літій

Купе Estrema Fulminea поєднало суперконденсатори і літій фото №1
Італійський стартап Automobili Estrema представив електричний гіперкар Fulminea. Правда, поки в розпорядженні фірми лише повнорозмірний макет майбутнього шедевра. Так що його заявлені технічні характеристики залишаються на совісті розробників. А це повний привід з чотирма електромоторами (два спереду, два ззаду) сумарною потужністю 1,5 МВт (2040 к.с.) і незвичайна «гібридна» батарея на 100 кВт • год, що дає запас ходу в 520 км за стандартом WLTP. Estrema запевняє, що Fulminea розженеться з місця до 320 км / год швидше десяти секунд.
Купе Estrema Fulminea поєднало суперконденсатори і літій фото №2
«Гібридних батареєю» італійці називають поєднання двох блоків. В районі передньої осі в вуглепластикових «ящику» встановлено набір суперконденсаторів, а позаду салону - більший углепластіковий контейнер з твердотільними літієво-іонними елементами, зібраними за схемою cell to pack.
Купе Estrema Fulminea поєднало суперконденсатори і літій фото №3
Твердотільні осередку поставила компанія ABEE (Avesta Battery Energy Engineering), їх серійний випуск повинен бути налагоджений в Італії на новому заводі. А весь проект комбінованого накопичувача енергії був виконаний в кооперації з фірмою IMECAR Elektronik. Серед партнерів Естреми також є компанії EPTA Design, OZ Racing, COVERCAR Confezioni Andrea Group, ELECTRA Vehicles, EST Mobile, TETRA Engineering, UCIF Modelli.
Купе Estrema Fulminea поєднало суперконденсатори і літій фото №4
Про особливості машини в презентаційному ролику також розповідає креативний директор Естреми дизайнер Александер Клатт (він виявився на стоп-кадрі вище), що володіє 25-річним досвідом роботи в провідних компаніях, в тому числі Mercedes-Benz і BMW Group, а також операційний директор Роберто Олів`є , за плечима якого 35-річний досвід в автомобільній індустрії, в тому числі в компаніях FIAT, Lancia і Alfa Romeo. Разом вони мають намір надати покупцям автомобіль з воістину екстремальними параметрами. До речі, італійське слово Estrema і перекладається як «екстремальний». Збиратися Fulminea буде вручну висококваліфікованими фахівцями в Модені. Ціна купе становить 1 961 000 євро. Поставки почнуться в 2023-му.