Ательє ABT придумало комплект для пари Cupra Leon | BOSS AUTO
укр|

Ательє ABT придумало комплект для пари Cupra Leon

Ательє ABT придумало комплект для пари Cupra Leon фото №1
Німецьке ательє ABT Sportsline працює з різними марками концерну Volkswagen (частіше з Audi). Виділена в окремий бренд Cupra теж входить в сферу інтересів фахівців з Кемптена. І інтерес цей лише посилився з приходом зв`язки ABT-Cupra в автоспорт. На цей раз компанія ABT представила доопрацювання для сімейства Cupra Leon, що включають форсировку мотора, заниження підвіски і нові колісні диски.
Ательє ABT придумало комплект для пари Cupra Leon фото №2
Пакет підвищення віддачі ABT Power, розроблений для Леона, збільшує потужність хот-хетча з 300 до 360 сил, а універсалу - з 310 до 370. Момент, що крутить турбочетвёркі 2.0 виростає при цьому з 400 до 450 Н • м. Ательє ABT Sportsline пропонує форсировку, колеса і заниження підвіски єдиним пакетом за 5990 євро, не рахуючи витрат на установку.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.