Troller T4 став жертвою оптимізації виробництв Форда | BOSS AUTO
укр|

Troller T4 став жертвою оптимізації виробництв Форда

Troller T4 став жертвою оптимізації виробництв Форда фото №1
Компанія Ford Motor оголосила про закриття своїх автомобільних заводів в Бразилії, в Камасари, Таубате і Орізонті протягом нинішнього року. Цей крок зроблений заради скорочення витрат і оптимізації виробничої мережі. Покупцям в Південній Америці компанія буде пропонувати глобальні моделі, що поставляються з інших країн. Але, на жаль, жертвами оптимізації стануть локальні Ford Ka і Ford EcoSport, а також самобутній позашляховик Troller T4 (фірма Troller належить Форду).
Troller T4 став жертвою оптимізації виробництв Форда фото №2
Випуск машин в Камасари і Таубате припиняється вже зараз, але деякий час заводи продовжать робити запчастини. Завод Троллер в Орізонті пропрацює до четвертого кварталу 2021 року. Екоспорт, Ka і T4 збережуться в каталогах на американському ринку до тих пір, поки дилери не розпродадуть складські запаси, після чого шанувальникам Форда доведеться звертатися до інших моделей.
Troller T4 став жертвою оптимізації виробництв Форда фото №3
Діяльність в Південній Америці Ford не згортає: продажі машин і сервіс не зачіпаються. Також залишаються в строю регіональна штаб-квартира в Сан-Паулу, випробувальний полігон в тату, центр розробки продукції в Баїі, виробництва в Аргентині і Уругваї. Закриті ж підприємства Ford виставить на продаж, щоб компенсувати витрати ($ 4,1 млрд) на згортання цих виробництв (куди входять погашення боргів, прискорена амортизація, виплати у зв`язку зі звільненням персоналу).