Aston Martin Valkyrie Spider виділився дахом і дверима | BOSS AUTO
укр|

Aston Martin Valkyrie Spider виділився дахом і дверима

Aston Martin Valkyrie Spider виділився дахом і дверима фото №1
У гібридного гіперкупе Aston Martin Valkyrie (2017) з`явився брат-близнюк Spider, який дебютував на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч (Каліфорнія). Тираж родстера обмежений 85 одиницями, на додачу до 150 екземплярів «просто» Валькірії і 40 копій AMR Pro. Поставки клієнтам намічені на другу половину 2022 року і з лівим, і з правим кермом. Новобранець охарактеризований як найшвидший і найбільш екстремальний Aston з відкритим верхом, адже установка з атмосферником V12 6.5 як і раніше видає 1155 к.с.
Aston Martin Valkyrie Spider виділився дахом і дверима фото №2
Кабіну Спайдера виробник показати «забув», сказавши лише, що відстань від стегон до п`ят водія «натхненно мало», пасажирів утримують шеститочкові ремені, система камер заднього виду працює разом з паркувальними датчиками «по колу». Ціна родстера, швидше за все, перевищить 2,5 млн фунтів.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.