Кросовер Volkswagen ID. Roomzz стане прерогативою Китаю | BOSS AUTO
укр|

Кросовер Volkswagen ID. Roomzz стане прерогативою Китаю

Кросовер Volkswagen ID. Roomzz стане прерогативою Китаю фото №1
У нещодавно оприлюдненому плані щодо виведення в світ нових ID-моделей серійна інтерпретація концепту Volkswagen ID. Roomzz не згадувалося. Тим часом в Китаї на дорогах помічений сильно замаскований тестовий прототип. І одночасно глава марки Volkswagen Ральф Брандштеттер розповів виданню Autocar: «Ми працюємо над ним (ID. Roomzz). Але на даний момент це модель тільки для Китаю. Є ймовірність, що вона буде продаватися на інших ринках, ми все ще розглядаємо такий крок ».
Кросовер Volkswagen ID. Roomzz стане прерогативою Китаю фото №2
Брандштеттер не назвав серійне позначення моделі, однак є підозра, що їй подарують індекс ID.6. Це вступає в протиріччя з раніше висунутої версією, ніби таку назву отримає в серійному втіленні пара з седана ID. Vizzion і універсала ID. Space Vizzion. Розв`язати проблему можна, якщо компанія для деяких ID-машин прийме не цифрове позначення. Зокрема, той самий седан і універсал в матеріалах самої фірми вже згадувалися як Volkswagen Aero і Volkswagen Aero B. Ця пара надійде в серійне виробництво в 2023 році. Ну а конвеєрний варіант кросовера ID. Roomzz почне продаватися у 2022-му. Прем`єра ж моделі може відбутися вже в 2021 році.
Кросовер Volkswagen ID. Roomzz стане прерогативою Китаю фото №3
На відміну від ID.4, який дебютував в задньопривідної версії з одним електромотором (два мотора і повний привід очікуються на початку 2021-го), у старшого побратима, за чутками, навіть базова версія буде двомоторної з тими самими 306 силами, що були у концепту. А ще неофіційні дані обіцяють машині модифікацію на 408 сил.