Серійний Fisker Ocean дебютує в Лос-Анджелесі | BOSS AUTO
укр|

Серійний Fisker Ocean дебютує в Лос-Анджелесі

Серійний Fisker Ocean дебютує в Лос-Анджелесі фото №1
Компанія Fisker Inc. оголосила, що представить готовий до вживання електрокар Ocean на виставці LA Auto Show, яка відкриється для преси 19 травня 2021 року. Вибір прем`єрної майданчика на користь «рідного Лос-Анджелеса» пояснювати не потрібно, адже Fisker заодно розповів про нову глобальної штаб-квартирі під назвою Inception. Вона будується неподалік від Міста ангелів в містечку Манхеттен-Біч.
Серійний Fisker Ocean дебютує в Лос-Анджелесі фото №2
Наявна в Сан-Франциско штаб-квартира Source Code вже не вміщає дизайнерів та інженерів, чия чисельність зростає (до кінця року приєднаються ще 100 співробітників), так як лінійка буде розширена до чотирьох моделей. «Наш новий офіс в Манхеттен-Біч дозволить нам перейти від ескізу до запуску електромобіля в середовищі, яка відповідає нашій філософії digital-first», - зазначив Генрік Фіскер. Старт продажу Оушена, зібраного на заводі Магна в Європі, як і раніше намічений на четвертий квартал 2022. Збір замовлень триває. Днями датська компанія Viggo забронювала для себе 300 одиниць.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.